Koltech

Naprawa urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz urządzeń bezpieczeństwa

Zobacz online

Strona Internetowa dla firmy Koltech

Firmie Koltech zależało na nowoczesnej, responsywnej stronie internetowej, która miała spełniać rolę internetowej wizytówki firmy oraz w przejrzysty sposób przedstawić ofertę.

Strona zawiera najważniejsze informacje związane z działalnością firmy. Oferta podzielona jest w przejrzysty sposób wykorzystując interaktywne kafelki z możliwością natychmiastowego przejścia do wybranego produktu z danej kategorii. Dodatkowo przypięte menu, zawołania do działania czy interaktywna mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy), ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie oraz nawiązanie kontaktu. 

Dopełnieniem całej strony jest indywiudalny projekt graficzny dopasowany do nowoczesnych standardów oraz urządzeń mobilnych.

Strona internetowa firmy Koltech opiera się również o nasz autorski system CMS, dzięki któremu można w łatwy sposób edytować zawartość strony w dowolnym momencie.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję