Qpellet

OCIEPL SWOJE WNĘTRZE

Zobacz online

Strona Internetowa dla firmy Qpellet

Strona produktowa.
Firma Qmar potrzebowała nowoczesnego landing page. Głównym przeznaczeniem jest opisanie konkretnego produktu oraz zachęcenie użytkownika do przejścia do sklepu intenretowego w celu dokonania zakupu. Strona internetowa zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące produktu. Zbudowana jest z kilku sekcji układanych jedna pod drugą w okreslonej kolejności, tak aby w określony sposób przedstawić wybrane produkty. 

Strona jest responsywna co gwarantuje jej prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach moblinych. Scrollowanie w tych czasach jest rzeczą naturalną i związaną z powszechnym urzywaniem smartfonów czy tabletów. Przyzwyczajeń klientów nie zmienimy, ale własną stronę jak najbardziej powinniśmy pod nich dostosować :).

Strona internetowa firmy Qmar opiera się również o nasz autorski system CMS, dzięki któremu można w łatwy sposób edytować zawartość strony w dowolnym momencie.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję