ArtShape

Pracownia Projektowa

Zobacz online

Kreatywnie i funkcjonalnie!

Kolejna strona internetowa w naszym wykonaniu, która cieszy oko i jest w pełni funkcjonalna! 

Realizując strone internetową dla Pracowni Projektowej stanęliśmy na wysokości zadania. Niekonwencjonalne kształty, dobór barw oraz niesztampowe przejścia pomiędzy sekcjami zaowocowały świetnym projektem. Z doświadczenia każdy jednak wie, że świetny projekt wiąże się później z ogromem pracy włożonym w to, aby projekt przeniesć 1 do 1 na gotowy produkt. Tym razem było dkładnie tak samo... ale nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Najwiekszym wyzwaniem było prawidłowe dopasowanie responsywnosci. Przy tej ilości nietypowych kształtów, które nadają cały charakter, istotnym było zaprogramownie strony w ten sposób, aby niezależnie od rozdzielczości ekranu strona prezentowała się tak samo dobrze! 
Na podstronach wykorzystaliśmy znane, z naszych poprzednich projektów, rozwiązanie podstron w układzie szachownicy, na których prezentowane są na przemian fotografie i tekst. 

Cała strona zbudowana jest w oparciu o nasz autorski system zarządzania treścią.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję