MAKRUSZ

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA KRUSZAREK

Zobacz online

MAKRUSZ

Strona MAKRUSZ zbudowana jest na naszym autorskim systemie zarządzającym treścią. Do stworzenia tej strony wykorzystaliśmy autorską grafikę, jak i na stronach produktowych rozwiązanie mobilnego widgetu, który podąża za użytkownikiem podczas skrolowania strony -dzięki czemu użytkownik ma możliwość przeglądając dany produkt wysłać zapytanie poprzez dedykowany formularz.

Strona mieści w sobie najważniejsze informacje związane z działalnością i strukturą firmy. Dodatkowo rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy i jej oddziałów) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą.

Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję