BAUS AT

PRODUCENT POJAZDÓW SPECJALNYCH

Zobacz online

BAUS AT

Firmie BAUS zależało na nowoczesnej i responsywnej stronie internetowej, która miała spełniać rolę międzynarodowej wizytówki firmy. Indywidualny projekt graficzny w każdym calu nawiązujący do działalności firmy w przejrzysty i klarowny sposób przedstawia ofertę firmy. Dodatkowo na stronie firmy osadziliśmy wideocontent prezentujący firmę i jej działy.

Strona mieści w sobie najważniejsze informacje związane z działalnością i strukturą firmy. Rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy i jej oddziałów) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą. Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania.

Strona posiada dedykowane formularze kontaktowe, dzięki którym użytkownik może w łatwy sposób skontaktować się z firmą.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję