STORK

TRANSPORT I SPECYCJA

Zobacz online

STORK

Firmie STORK zależało na nowoczesnej i responsywnej stronie internetowej, która miała spełniać rolę internetowej wizytówki firmy i w przejrzysty i klarowny sposób przedstawiać ofertę firmy.

Indywidualny projekt graficzny w każdym calu nawiązuje do działalności firmy, dodatkowo zastosowaliśmy dość nietypowe rozwiązanie widget mobilny przekierowujący użytkownika do drugiej strony internetowej- firmy związanej z drugą działalnością klienta.

Strona mieści w sobie najważniejsze informacje związane z działalnością i strukturą firmy. Rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy i jej oddziałów) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą.

Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję