XERBIOL

drukujemy wszystko

Zobacz online

XERBIOL

Firmie XERBIOL zależało na nowoczesnej i responsywnej stronie internetowej, która miała spełniać rolę internetowej wizytówki firmy i w przejrzysty i klarowny sposób przedstawiać ofertę firmy. Strona zbudowana jest na naszym autorskim systemie zarządzania treścią w układzie kafelkowym, co ułatwia potencjalnym klientom poruszanie się po stronnie. Dodatkowo rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy i jej oddziałów) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą.

Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania. Dodatkową modyfikacją strony jest podpięcie widgetu telefonu na stronie, co ułatwia kontakt klienta z firmą.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję