STORK MYJNIA TIR

stork

Zobacz online

STORK MYJNIA TIR

Strona STORK MYJNIA TIR zbudowana jest na naszym autorskim systemie zarządzającym treścią, rozwiązanie podstron w układzie szachownicowym poprawia czytelność i intuicyjność w nawigacji po stronie. Zastosowanie widgetu mobilnego telefonu umożliwia bezpośredni kontakt z firmą na urządzeniu mobilnym. Strona zbudowana jest na naszym autorskim systemie zarządzającym treścią, rozwiązanie podstron w układzie szachownicowym poprawia czytelność i intuicyjność w nawigacji po stronie.

Dodatkowo rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą.

Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję