MBB

Konstrukcje aluminiowo szklane

Zobacz online

MBB

Strona MBB mieści w sobie najważniejsze informacje związane z działalnością i strukturą firmy. Dodatkowo rozwiązania takie jak przypięte menu, zawołanie do działania czy internetowa mapa (wyznaczająca trasę dojazdu do siedziby firmy) ułatwia potencjalnym klientom nawigację po stronie i nawiązanie kontaktu z firmą.

Struktura strony internetowej ma za zadanie zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia akcji, a pomagać mają w tym odpowiednio usytuowane buttony CTA czyli zawołania do działania.

Dopełnieniem całego przedsięwzięcia jest autorski projekt graficzny dopasowany do standardów nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Do stworzenia tej strony wykorzystaliśmy znane z naszych poprzednich projektów rozwiązanie podstron w układzie  szachownicowym, co poprawiło czytelność i intuicyjność w nawigacji po stronie. Dopełnieniem całego przedsięwzięcia jest autorski projekt graficzny dopasowany do standardów nowoczesnych urządzeń mobilnych.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję