Strony internetowe

Prawdopodobnie jesteś zainteresowany stworzeniem witryny internetowej.
Pozwól, że opiszemy Ci w jaki sposób tworzymy strony www!

 • Słuchamy

  Strona www każdego z naszych klientów jest nieodzowną częścią ich firmy, dlatego zawsze rozmawiamy o tym co jest dla Ciebie ważne. Wspólnie ustalimy przeznaczenie Twojej nowej strony internetowej.

 • Projektujemy

  Przystępujemy do projektowania strony internetowej w formie graficznej. Ten etap pozwala nam przedstawić wygląd Twojej nowej strony oraz w łatwy sposób omówić wszystkie pomysły i uwagi.

 • Programujemy

  Nadszedł czas na programowanie, czyli stworzenie kodu Twojej nowej strony internetowej. Zaprogramowaną stronę umieszczamy na serwerze pobocznym, tak abyś mógł sprawdzić czy wszystko jest na swoim miejscu.

 • Wdrażamy

  Gdy już będziesz zadowolony w 100% z funkcjonowania Twojej nowej strony www, nauczymy Cię jak obsługiwać system CMS. Po zakończonym szkoleniu przeniesiemy stronę pod właściwy, docelowy adres.

Co powinna zawierać nowoczesna strona internetowa

Każda nowoczesna strona internetowa powinna zawierać:

RWD
czyli responsywność:

To podstawa każdej nowoczesnej strony internetowej. Pozwala na poprawne wyświetlanie na ekranie dowolnego urządzenia, nie zależnie od jego wielkości. Skrót RWD oznacza Responive Web Design i w praktyce polega to na tworzeniu jednej strony internetowej dla wszystkich urządzeń. Jest to niewątpliwie wygoda oraz spójna, jednakowa treść na każdym wyświetlaczu.

CMS
System Zarządzania Treścią:

Kolejny punkt na liście niezbędnych!
Content Management System - bo tak dokładnie się nazywa - daje nam możliwość edycji i rozbudowy naszej strony w dowolnej chwili. Co ważne, system ten nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Pracownik firmy odpowiedzialny za stronę w bardzo prosty sposób może wprawdzić każdą zmianę. System CMS to doskonałe narzędzie do edycji nowej strony internetowej. Zdecydowaną korzyścią jest prostota użytkowania oraz oszczędność czasu przy wprowadzaniu zmian na własnej stronie internetowej.

CEL
czyli użyteczność:

Jedna z najważniejszych rzeczy przy projektowaniu stron internetowych to CEL. Każda witryna www powinna mieć swoje przeznaczenie i konsekwentnie je wypełniać. Należy pamiętać, że strona internetowa jest tworzona nie dla właściciela, lecz dla jej przyszłych użytkowników. Pod tym kątem należy ją projektować. Administrator dba o poszukiwane wartościowe treści, a struktura i intuicyjność witryny zapewnia komfort wszystkim odwiedzającym.

Tworzymy strony internetowe w dwóch kategoriach:

Projekty autorskie

Mamy tutaj pełną dowolność przy projektowaniu oraz tworzeniu funkcjonalności odpowiednich do danej branży.
Projekt powstaje od “czystej kartki”. Po wspólnych ustaleniach budujemy specyfiakcje danego projektu po czym cała struktura strony tworzona jest pod kątem użyteczności i intuicyjności.

>> Zobacz realizację projektów autorskich <<

Projekty szablonowe

W tej wersji mamy pewne ramy w które trzeba się dopasować, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich istotnych elementów konstrukcji nowoczesnej strony internetowej. Wszystkie projekty szablonowe są naszego autorstwa oparte na naszym prostym dedykowanym systemie CMS.

>> Zobacz realizację projektów szablonowych <<

Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów!
Wspólnie stworzymy Twoją nową stronę :)

Zróbmy to!
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję