Sklepy internetowe

Otwierając własny sklep internetowy pojawia się wiele pytań. Co wybrac? Na co zwrócić uwagę?
Poniżej znajdziesz etapy naszej współpracy oraz najważniejsze cechy dobrego sklepu online!

 • Rozmawiamy

  Podstawa to rzeczowa rozmowa. Pomożemy założyć Ci własny sklep internetowy dedykowany do Twoich potrzeb. Pierwsza rozmowa pomoże nam wspólnie ustalić plan według którego będziemy realizować dalsze prace oraz uściślić główne założenia i cele.

 • Projektujemy

  Po uzgodnieniu wszystkich głównych założeń przystępujemy do pracy nad projektem graficznym. Staramy się, aby każdy nasz projekt był atrakcyjny wizualnie zachowując jednak czystość, przejrzystość oraz intuicyjność dla użytkownika.

 • Programujemy

  W momencie kiedy w 100% zatwierdzisz projekt graficzny przychodzi czas na oprogramowanie Twojego nowego sklepu internetowego! Gotowy sklep umieszczamy na serwerze pobocznym, abyś mógł na spokojnie sprawdzić wszystkie jego funkcje.

 • Wdrażamy

  Następny krok to szkolenie z zakresu obsługi systemu sklepowego, abyś samodzielnie wiedział jak wprowadzać i edytować produkty oraz jak obsługiwać jego pozostałe funkcje. Ostatnim etapem jest przeniesienie oraz konfiguracja sklepu.

Co powinien zawierać nowoczesny sklep internetowy

Dla każdego nowoczesnego sklepu internetowego ważna jest:

Odpowiednia budowa

Przede wszystkim sklep www powinien być od początku do końca dobrze przemyślany. Jego struktura musi być uporządkowana i przejrzysta dla jego przyszłych użytkowników. Responsywność, płatności online i integracja z innymi portalami nie zdziała cudów jeśli klient będzie czuł się zagubiony w sklepie. Klient jest najważniejszy i to on ma się czuć dobrze podczas zakupów w Twoim wirtualnym sklepie.

Niezbędne funkcjonalności

Funkcjonalności takie jak płatności online czy integracja z innymi portalami w obecnych czasach są standardem i rzeczą oczywistą. Wszystkie niezbędne atrybuty potrzebne w Twoim sklepie internetowym nie są nam obce. Wspólnie dobierzemy najlepszą ich konfigurację, tak aby uatrakcyjnić klientom zakupy i pomóc im sfinalizować transakcję. Tak jak odpowiednia budowa sklepu ma zapewnić komfort, tak funkcjonalności mają za zadanie ułatwiać dokonanie zakupów. Czyli to na czym nam wszystkim zależy.

Responsywność

Dzięki niej Twój sklep będzie poprawnie wyświetlał się na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dokładnie zwracamy na to uwagę, gdyż ruch z urządzeń mobilnych nieustannie się zwiększa, a co za tym idzie coraz więcej klientów może dokonać zakupu za pośrednictwem telefonu. Naszym zadaniem jest skrócenie klientowi drogi do dokonania zakupu.

Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów!
Wspólnie stworzymy Twój nowy sklep internetowy :)

Zróbmy to!
Zamknij

Kontakt

[email protected]
Zadzwoń do nas:509 393 161

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję